پروفیل های فلزی ویژه

تولید پروفیل های فلزی ویژه از Coilsand با توجه به نیازهای فنی مشتریپروفیل های فلزی ویژه با توجه به نقشه های مشتری یا طرح های مشتری عملیات اجرا شده در خط تولید اتوماتیک؛ Decoliling، صاف کردن، مشت زدن، خرد کردن، منبت کاری، رول تشکیل، خم شدن، جوشکاری و برش به طول مورد نیاز در کنار طیف گسترده ای از پروفیل هایی که قبلا توسط شرکت ما تولید شده اند، ما می توانیم پروفایل های خاصی را با توجه به نیازهای فنی خود تولید کنیم.پروفیل های فلزی ویژه

فاکتورهای تعیین کننده قیمت میلگرد

  • ضخامت از ضخامت 0،2 تا 6 میلیمتر
  • استحکام کششی مواد تا 1400 مگاپاسکال

در صورت نیاز هر گونه مشخصات، مشتری به ما یک درخواست پیشنهاد (RFQ) ارسال می کند که باید شامل نقاشی ها یا طرح ها، نوع مواد و میزان پروفیل مورد نیاز (کیلومتر در هر ماه – کیلومتر در سال) باشد.

پروفیل در متالووژی ساخت خودرو

پروفیل ها ممکن است در متالورژی، ساخت و ساز خودرو، ساخت و ساز (پروفیل های بلبرینگ و همچنین پروفیل های تزئینی، درب فلزی، پروفیل های پنجره، ضكنج، داربست)، انرژی (پروفیل برای سیستم های خورشیدی، و غیره)، ساخت و ساز جاده تولید مبلمان، لوازم الکتریکی، کابینت های الکتریکی، سینی های کابل، سیلیکات، کشاورزی و بسیاری از صنعت های دیگر و زمینه های اقتصادی ملی.ما می توانیم پروفیل های مواد مختلف (آلومینیوم، مس، فولاد (سرد نورد، گرم نورد، گالوانیزه، پودر پوشش داده شده فلزی، ضد زنگ و غیره)، از جمله فولاد با TS تا 1400 n / sqmm با ضخامت 0، 2 تا 6 میلیمتر، با بخش هایی از هر گونه پیچیدگی، از جمله آنهایی که جوش داده شده است. امکان تولید پروفیل هایی از کویل های عرضه شده توسط ایالات متحده و همچنین از کویل های عرضه شده توسط مشتری وجود دارد.

پرتوهای عناصر ساختاری

هستند که مقاوم در برابر بارهای کاربردی به صورت جانبی به محور خود را. آنها معمولا بارهای اعمال شده در طول طول خود را به نقاط پایانی خود انتقال می دهند که در آن بارها به دیوارها، ستون ها، پایه ها منتقل می شوند و غیره. به سادگی پشتیبانی: یعنی، آنها در هر دو طرف پشتیبانی می شوند، اما آزاد هستند تا چرخش کنند. ثابت: در هر دو طرف پشتیبانی می شود و برای مقاومت در برابر چرخش ثابت شده است. پیوسته: گسترش بیش از دو پشتیبانی پرتوها ممکن است مستقیم، منحنی یا مخروطی باشند.پروفیل های فلزی ویژه

  • Overhanging: بیش از حد پشتیبانی از پشتیبانی خود را در یک یا هر دو به پایان می رسد.
  • Cantilevered: تنها در یک طرف پشتیبانی می شود. برای اطلاعات بیشتر به کانتینر مراجعه کنید.

آنها ممکن است به صورت ایستا تعیین شوند، یعنی واکنش های آنها را می توان با استفاده از شرایط تعادل حل کرد، یا آنها می توانند به صورت مقدماتی نامشخص باشند.از لحاظ تاریخی، پرتوها از چوب تشکیل شده اند، اما ممکن است آنها نیز از فولاد یا بتن تولید شوند یا آنها ممکن است سازه های کامپوزیت باشند.طیف گسترده ای از اشکال مقطعی به طور معمول در دسترس است، از جمله؛ مربع، مستطیل، دایره ای، شکل I، شکل T، شکل H شکل، C شکل، لوله، و غیره.پروفیل های فلزی ویژه

پرتو جهانی

یک پرتو جهانی (UB) یک پرتو با مقطع “I” یا ‘H شکل موجود در انواع مختلف اندازه های استاندارد است. این یک فرم بسیار کارآمد برای حمل بار خمشی و برش در هواپیما وب است.روش استاندارد برای مشخص کردن ابعاد یک بخش استاندارد فولاد گرم نورد شامل استفاده از حروف اول برای تعیین نوع بخش است. مثلا:

پروفیل ساختمانی ۲.۵ میل ۷۰*۷۰ 

پرتو ترمز

پرتوهای ترانسی با افزودن کابل ها یا میله ها به شکل یک تراس تقویت می شوند.پرتو هیپ

پرتوهای هیپ در سقف رایج هستند، جایی که آنها شاخه های زاویه ای، شیب دار از سقف را تشکیل می دهند، از دیگر پرتوهای بارگیری (یا تیرچه ها) حمایت می کنند که شاخه ای از آنها در هر دو طرف دور می شوند و به سمت چپ ها حرکت می کنند.

پرتو کامپوزیت

پرتوهای کامپوزیتی پرتوهای تشکیل شده از دو یا چند ماده متفاوتی مانند پرتوهای بتن فولادی تشکیل شده اند. پرتوهای دندانه دار، پرتوهای فلج و کف های کم عمق نمونه هایی از پرتوهای کامپوزیت هستند.

قیمت پروفیل

پرتو وب باز

پرتوهای وب باز معمولا برای ساختارهایی که نیاز به طول عمر با بارگذاری نور به متوسط ​​دارند استفاده می شود.

پرتو شبکه

پرتوهای شبکه جایگزینی برای باز کردن پرتوهای وب هستند و می توانند برای دهانه های تا 15 متر با نسبت عمق تا وزن بالا استفاده شوند. آنها می توانند پرتوهای شبکه تیغه یا پرتوهای شبکه های توبلی باشند.

پل پرتو

پل های پرتو اشکال ساده پل های ساده ای هستند که شامل یک عرشه پرتو مانند در هر دو طرف به پایان می رسد توسط abutments یا piers.

پرتو سرد

پرتوهای خنک برای خنک کردن به فضاهای داخلی ساختمان ها استفاده می شود. به طور معمول، پرتوهای سرد به طور منظم در سراسر سقف یک فضا توزیع می شوند. آنها شامل آب سرد می شوند که از طریق کویل های خنک کننده مس به صورت آلومینیومی متصل می شوند که هوای سرد را با هم مخلوط می کنند.

قیمت نبشی و انواع آن

پرتو کراوات

پرتو افقی اتصال دو rafters در سقف یا سقف سقف.’ نقاشی Ref برای درک، ایجاد نقاشی های تفسیری ساختمان های تاریخی، منتشر شده توسط انگلستان تاریخی در سال 2016.پروفیل های فلزی ویژه

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *