روش تولید میلگرد

میلگرد جز مهمی از صنعت بتن است . این یک میله تقویتی فولادی است که در یک سازه به کار می‌رود تا اطمینان حاصل شود که شکل و دوام خود را حفظ می‌کند . فرآیند تولید برای میلگرد مسیری طولانی در جهت تعیین این که چقدر بتن موثر است. استعلام قیمت ورق A283 و هر گونه عدم تعادل که در طول ساخت‌وساز رخ می‌دهد را اصلاح می‌کند. در زیر توضیح مختصری از نحوه تولید این مواد در کارخانه میلگرد و منافعی که می‌تواند به پروژه بتن شما بدهد آورده شده‌است .روش تولید میلگرد 

روش تولید میلگرد

 

 

فرآیند ساخت درون یک Mill Rebar چیست ؟

millOne میلگرد از اولین گام‌ها برای تولید میلگرد ، ذوب شدن فولاد به شکل مایع است . این به آن انعطاف‌پذیری کامل می‌دهد به طوری که فلز را می‌توان از شکاف کوچکی بیرون کشید و مطابق با مشخصات خاصی شکل گرفت . برخی از فولادهای مورد نظر برای جلوگیری از زنگ زدن زنگ دارند در حالی که برخی دیگر ناتمام مانده‌اند . قیمت میلگرد ساده در مشهد همه اینها به الزامات شغلی و جایی که قرار است نصب شوند بستگی دارد بعد از اینکه فولاد در آسیاب rebar شکل گرفت ، به بخش دیگری از سایت تولید فولاد انتقال داده می‌شود ، که در آن شیارهای و twists به مواد اضافه می‌شوند . این ها مجموعه‌ای از grips را در امتداد سطح فلزی تولید می‌کنند که به آن کمک می‌کند زمانی که در بتون قرار دارد  در جای خود بماند .

اهداف اصلی میلگرد:

افزایش دوام سازه است . با قرار دادن میله‌های فلزی در بتون قبل از این که به طور کامل تنظیم شود ، کارگران می‌توانند مقاومت مواد را تقویت کرده و از تغییر یا فرو نشاندن آن به هنگام خشک شدن آن جلوگیری کنند . آشنایی با قیمت انواع ورق wards Rebar امکان فروپاشی را کاهش داده و نیازهای ساختمان شما را برای چند دهه تامین خواهد کرد .برای تمام نیازهای your , به متخصصان در فولاد بایر در سینسیناتی , OH بستگی دارد . با ۸۰ سال تجربه در صنعت ساخت فلز , این متخصصان نیاز به مواد با کیفیت و بادوام را درک می‌کنند .

فرآیند تولید میلگرد را تشریح کنید

. قیمت ورق سیاه- Hot Rolled Sheet- مواد خام برای میلگردهای فولادی هستند و the با گرم کردن شمش در یک کوره به دما بالای ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد شروع می‌شود . دسته‌های سرخ و قرمز وارد یک سری کارخانه‌های نخ‌ریسی می‌شوند و در مقطع عرضی دست‌خوش تغییرات متوالی می‌شوند . هنگامی که میله‌های داغ به محفظه خلا وارد می‌شوند ,قیمت ورق پلی کربناتthe – riphery میله با سرعتی بالاتر از هسته سرد می‌شود . در محیط اطراف , فاز austenite به ساختار مار – tensite تبدیل می‌شود, در حالی که در مرکز فاز austenite شکل ترانس – forms در مخلوط فریت –5 نوآوری در فناوری ساخت  pearlite تشکیل می‌شود . لایه بیرونی مار – tensite سخت است و استحکام بالایی دارد , در حالی که هسته ferrite – pearlite نرم و داکتیل است . از آنجا که میله quenched از محفظه خنک‌کننده خارج می‌شود , هسته داغ شروع به انتقال گرما به محیط اطراف می‌کند.که در حال حاضر زیر آن قرار دارد . نوار حاصل معمولا ً دارای یک هسته ۶۵ 65 – ۷۵ % است – هسته نرم pearlite و محیط سخت باقی مانده of ( شکل ۲ a علاوه بر ترکیب شیمیایی قالب‌های ورودی , فرآیند جداسازی و tempering به شدت بر خواص ضد chanical میله‌های در نتیجه تاثیر می‌گذارد . سرمایش سریع‌تر از آن سبب تغییر شکل مارتنزیتی می‌شود که چوب را قوی می‌کند اما در شکل‌پذیری آن ضعیف است .روش تولید میلگرد 

قیمت پروفیل

در فرآیند Tempcore را شرح دهید :

میله‌های تقویتی به وسیله خنکی کم و شدید تولید می‌شوند . این جداسازی سریع ، لایه سطحی یک میله فولادی را به یک ساختار سخت تبدیل می‌کند . شبیه‌سازی دقیق فرآیند Tempcore توسط یک سیستم thermomechanical برای دستیابی به آن مشکل است زیرا ظرفیت خنک‌کننده آن به طور کلی برای پیروی از نرخ خنک سازی Tempcore کافی نیست . 5 نوآوری در فناوری ساخت بنابراین در اینجا ، یک نمونه توخالی برای افزایش نرخ سرمایش طراحی شده‌است .

مجموعه‌ای از تست‌های thermomechanical که به دنبال منحنی‌های cooling از پیش تعیین‌شده که توسط مدل حرارتی ارایه می‌شوند انجام می‌شود . سختی اندازه‌گیری شده نمونه تست thermomechanical برای پیش‌بینی مقاومت کششی یک میل‌گرد عاج‌دار براساس قانون مخلوط استفاده می‌شود . استعلام قیمت ورق a516 نتایج نشان می‌دهد که پیش‌بینی مقاومت یک میل‌گرد عاج‌دار به وسیله خنک سازی با یک نمونه استوانه‌ای توخالی با درجه بالایی از قابلیت اعتماد امکان پذیر است .میلگرد صاف به طول بریده می‌شود و سپس به یک بس‌تر خنک‌کننده فرستاده می‌شودتا خنک شود. میلگرد به سمت یک وان اصلاح فرستاده می‌شود, جایی که به وزن و طول مورد نظر برش داده می‌شود. این ویدئو در زیر نشان می‌دهد. پروفیل ساختمانی ۲میل ۵۰*۳۰  که چگونه میلگرد در یک کارخانه تولید می‌شود.بیشتر میلگرد های تولید شده در این کشور با ذوب بخشی از فولاد قراضه در کوره قوس الکتریکی ساخته می‌شود و آن را به شمش‌های طلا تبدیل می‌کند.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد