سایز میلگرد میانه

بهترین مشاغل در پردازش فولاد: لیست های مرکز خدمات فولادشرکت همکار شرکت ملی مواد ملی ، تاسیسات فرآوری فولاد با روشنایی ملی مواد ملی مکزیک. یک اپراتور تجهیزات پردازش فولاد با پوشیدن تمام وسایل محافظ و لباس های آبی ، ماشین های خود را با دقت کنترل می کند.آیا شما پویا ، سخت کوش ، باهوش و آماده هر گونه چالش جدید هستید؟ اگر متناسب با این توصیف باشید ، شما یک شخص فولادی هستید. فولاد سازه ای چگونه ساخته می شود با سابقه ای پر رنگ و قدرتمند ، به یکی از معتبرترین صنایع آمریکا بپیوندید. این صنعت خدمات پردازش و تولید فولاد پدربزرگ شما نیست. امروزه بیش از هر زمان دیگر ، کارگران باتجربه و ماهر برای اداره کلیه جنبه های کارخانه های پیشرفته پردازش فولاد مورد نیاز هستند.یک متالورژیست در آزمایشگاه متالورژی درخشان ، سازمان یافته و داخلی National Material ، سخت کوش در یک ایستگاه کاری با فناوری پیشرفته کار می کند.سایز میلگرد میانه

سایز میلگرد میانه

لیست های شایع پردازش فولاد شامل:

  1. متخصص متالورژی و تست کیفیت – تمام سیم پیچ های فولادی ورودی و کالاهای تمام شده خروجی را برای تأمین نیازهای مشتری و کیفیت داخلی بازرسی و آزمایش می کند.سایز میلگرد میانه
  2. اپراتورهای تجهیزات پردازش – برای تنظیم و راه اندازی کلیه تجهیزات مرکز خدمات فولادی از جمله ترشی ، گالوانیزه ، شکاف ، تسطیح ، برش به طول ، خالی کردن و سایر فرآیندها بسیار آموزش دیده است.
  3. متخصص تعمیر و نگهداری گیاهان – خدمات قابل تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده را برای اطمینان و کارآیی عملیات کارخانه ارائه می دهد.
  4. برنامه ریز برنامه ریزی کارخانه – سفارشات کار پردازش را از یک متخصص فروش داخلی دریافت می کند قیمت پروفیل  UPVC در تهران و اپراتورهای تجهیزات کارخانه و تجهیزات پردازش را برای تکمیل سفارشات خرید مشتری برای خدمات پردازش و کالاهای آماده ، برنامه ریزی می کند.

متخصص ایمنی گیاهان – آموزش و پشتیبانی برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و تأمین کلیه مقررات و گزارشات ایالتی و ملی را ارائه می دهد.کارمند خارج از فروش قیمت پروفیل یزد در مشهد  با استفاده از اطلاعات بازاریابی و محصولات شرکت و خدمات ، مشتریان جدید و فعلی را برای فروش محصولات و خدمات موجود فرا می خواند.

متخصص فولاد سازی و نقل قول فرآیند – از تیم فروش با قیمت دقیق و رقابتی پشتیبانی می کند تا مشخصات محصول و اهداف هزینه مشتری را برآورده کند.

متخصص خرید فولاد – با کارخانه های تولید فولاد برای خرید موجودی اصلی فولاد و سایر محصولات برای پشتیبانی از هزینه مرکز خدمات ، کیفیت و زمان تحویل برای تأمین نیازهای مشتری کار می کند.متخصص تدارکات فولاد – هزینه تمام بارهای کامیون و راه آهن را برنامه ریزی و مذاکره می کند قیمت ورق پلی کربنات تا از زمان بندی کویل اصلی ورودی و کالاهای تمام شده خروجی به مشتریان پشتیبانی کند.Inside Sales Specialist – کلیه سفارشات خرید از مشتری را برای کالاهای تمام شده فولادی جدید و تکراری و درخواستهای پردازش مدیریت می کند. سفارشات کاری به کلیه گروه های داخلی مرکز خدمات برای کویل های اصلی فولادی مورد نیاز ، درخواست خدمات پردازش داخلی و حمل کالاهای نهایی به مشتری ایجاد می کند.

  1. متخصص منابع انسانی – استخدام ، استخدام ، آموزش برای کارمندان جدید و پشتیبانی منافع شرکت. اطمینان حاصل می کند که شرکت کلیه EEOC و سایر مقررات و شرایط گزارش را برآورده می کند.
  2. متخصص IT – کلیه خدمات و تجهیزات مربوط به رایانه را برای پشتیبانی از نیازهای شرکت ارائه می دهد.
  3. متخصص بازاریابی – اطلاعات بازاریابی را در قالب های مختلف رسانه ای برای توصیف توانایی ها ، ویژگی های ساخت و مکان دارایی های شرکت ایجاد می کند.
فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

با ظرافت محیط فولاد امروز ، کارگران در مراکز خدمات و تأسیسات فرآوری اساس موفقیت شرکت های فولادی هستند. به همین دلیل شرکت هایی مانند NMC جو احترام آمیز و قدرشناسی را برای رفاه کارگران ایجاد می کنند. NMC به عنوان یکی از مراکز خدمات و تجهیزات پردازش مستقل و بزرگ که در حال رشد است ، آلیاژها و فن‌آوری‌های ساخت فلز دائما به دنبال استعدادهای جدید آماده کمک به گسترش تجارت است. NMC یک بسته مزایای رقابتی برای اعضای تیم ارائه می دهد:در یک زمینه آبی روشن ، “پاداش های کل رقابتی” با حروف سفید بزرگ و بزرگ در بالای لیست ستون دو ستونی از تمام مزایای کارکنان NMC چاپ شده است که شامل پزشکی ، دندانپزشکی ، بینایی ، مرخصی پرداخت شده  بیمه عمر ، مزایای از کار افتادگی ، تطبیق 401K ، تخفیف کارمندان و حسابهای انعطاف پذیر هزینه ها.سایز میلگرد میانه