سایز میلگرد میانه

بهترین مشاغل در پردازش فولاد: لیست های مرکز خدمات فولادشرکت همکار شرکت ملی مواد ملی ، تاسیسات فرآوری فولاد با روشنایی ملی مواد ملی مکزیک. یک اپراتور تجهیزات پردازش فولاد با پوشیدن تمام وسایل محافظ و لباس های آبی ، ماشین های خود را با دقت کنترل می کند.آیا شما پویا ، سخت کوش ، باهوش و آماده هر گونه چالش جدید هستید؟ اگر متناسب با این توصیف باشید ، شما یک شخص فولادی هستید. با سابقه ای پر رنگ و قدرتمند ، به یکی از معتبرترین صنایع آمریکا بپیوندید. این صنعت خدمات پردازش و تولید فولاد پدربزرگ شما نیست. امروزه بیش از هر زمان دیگر ، کارگران باتجربه و ماهر برای اداره کلیه جنبه های کارخانه های پیشرفته پردازش فولاد مورد نیاز هستند.سایز میلگرد میانه 

فولاد سازه ای چگونه ساخته می شود

یک متالورژیست در آزمایشگاه متالورژی درخشان ، سازمان یافته و داخلی National Material ، سخت کوش در یک ایستگاه کاری با فناوری پیشرفته کار می کند.سایز میلگرد میانه

لیست های شایع پردازش فولاد شامل:

قیمت پروفیل  UPVC در تهران

  1. متخصص متالورژی و تست کیفیت – تمام سیم پیچ های فولادی ورودی و کالاهای تمام شده خروجی را برای تأمین نیازهای مشتری و کیفیت داخلی بازرسی و آزمایش می کند.
  2. اپراتورهای تجهیزات پردازش – برای تنظیم و راه اندازی کلیه تجهیزات مرکز خدمات فولادی از جمله ترشی ، گالوانیزه ، شکاف ، تسطیح ، برش به طول ، خالی کردن و سایر فرآیندها بسیار آموزش دیده است.
  3. متخصص تعمیر و نگهداری گیاهان – خدمات قابل تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده را برای اطمینان و کارآیی عملیات کارخانه ارائه می دهد.
  4. برنامه ریز برنامه ریزی کارخانه – سفارشات کار پردازش را از یک متخصص فروش داخلی دریافت می کند و اپراتورهای تجهیزات کارخانه و تجهیزات پردازش را برای تکمیل سفارشات خرید مشتری برای خدمات پردازش و کالاهای آماده ، برنامه ریزی می کند.

قیمت پروفیل یزد در مشهد

متخصص ایمنی گیاهان – آموزش و پشتیبانی برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و تأمین کلیه مقررات و گزارشات ایالتی و ملی را ارائه می دهد.کارمند خارج از فروش – با استفاده از اطلاعات بازاریابی و محصولات شرکت و خدمات ، مشتریان جدید و فعلی را برای فروش محصولات و خدمات موجود فرا می خواند.

 

متخصص فولاد سازی و نقل قول فرآیند – از تیم فروش با قیمت دقیق و رقابتی پشتیبانی می کند تا مشخصات محصول و اهداف هزینه مشتری را برآورده کند.

قیمت ورق پلی کربنات

متخصص خرید فولاد – با کارخانه های تولید فولاد برای خرید موجودی اصلی فولاد و سایر محصولات برای پشتیبانی از هزینه مرکز خدمات ، کیفیت و زمان تحویل برای تأمین نیازهای مشتری کار می کند.متخصص تدارکات فولاد – هزینه تمام بارهای کامیون و راه آهن را برنامه ریزی و مذاکره می کند تا از زمان بندی کویل اصلی ورودی و کالاهای تمام شده خروجی به مشتریان پشتیبانی کند.Inside Sales Specialist – کلیه سفارشات خرید از مشتری را برای کالاهای تمام شده فولادی جدید و تکراری و درخواستهای پردازش مدیریت می کند. سفارشات کاری به کلیه گروه های داخلی مرکز خدمات برای کویل های اصلی فولادی مورد نیاز ، درخواست خدمات پردازش داخلی و حمل کالاهای نهایی به مشتری ایجاد می کند.

 

  1. متخصص منابع انسانی – استخدام ، استخدام ، آموزش برای کارمندان جدید و پشتیبانی منافع شرکت. اطمینان حاصل می کند که شرکت کلیه EEOC و سایر مقررات و شرایط گزارش را برآورده می کند.
  2. متخصص IT – کلیه خدمات و تجهیزات مربوط به رایانه را برای پشتیبانی از نیازهای شرکت ارائه می دهد.
  3. متخصص بازاریابی – اطلاعات بازاریابی را در قالب های مختلف رسانه ای برای توصیف توانایی ها ، ویژگی های ساخت و مکان دارایی های شرکت ایجاد می کند.

آلیاژها و فن‌آوری‌های ساخت فلز

با ظرافت محیط فولاد امروز ، کارگران در مراکز خدمات و تأسیسات فرآوری اساس موفقیت شرکت های فولادی هستند. به همین دلیل شرکت هایی مانند NMC جو احترام آمیز و قدرشناسی را برای رفاه کارگران ایجاد می کنند. NMC به عنوان یکی از مراکز خدمات و تجهیزات پردازش مستقل و بزرگ که در حال رشد است ، دائما به دنبال استعدادهای جدید آماده کمک به گسترش تجارت است. NMC یک بسته مزایای رقابتی برای اعضای تیم ارائه می دهد:در یک زمینه آبی روشن ، “پاداش های کل رقابتی” با حروف سفید بزرگ و بزرگ در بالای لیست ستون دو ستونی از تمام مزایای کارکنان NMC چاپ شده است که شامل پزشکی ، دندانپزشکی ، بینایی ، مرخصی پرداخت شده  بیمه عمر ، مزایای از کار افتادگی ، تطبیق 401K ، تخفیف کارمندان و حسابهای انعطاف پذیر هزینه ها.