قیمت ورق پلی کربنات

در این نوشته در مورد انواع و قیمت ورق پلی کربنات صحبت می کنیم. پلی کربنات Polycarbonate نوعی ماده شفاف، سبک و با استحکام بالا است. از این ماده ورق‌های متنوعی تولید می‌شود که در ادامه معرفی می‌کنیم. پلی کربنات به خاطر ویژگی‌های زیاد، کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. در اغلب مواقع جایگزین خوبی برای شیشه است و انواع چند جداره آن برای پوشش سقف‌ها استفاده می‌شود. انواع ورق پلی کربنات دارای ویژگی‌های مشترکی هستند. با آهن‌آلات شکوهیان همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این ورق‌ها به دست آورید.

برای مشاهده قیمت ورق اینجا کلیک کنید

انواع ورق پلی کربنات

همان‌طور که گفته شد از پلی کربنات برای ساخت ورق استفاده می‌شود و انواع آن را در لیست فوق می‌بینید. این ورق‌ها ممکن است ساده و تخت، یا موجدار و طرح دار باشند. بر اساس نوع کاربرد و نیاز مشتری، انواع مختلفی از ورق‌های پلی کربنات وجود ساخته می‌شود. قیمت ورق پلی کربناتبه عنوان مثال ورق کروگیت دارای موج‌های سینوسی شکل است که در رنگ‌بندی‌های مختلف برای زیباسازی مکانی که در آن مورد استفاده قرار گرفته، تولید می‌شود. یا مثلاً قیمت ورق اکریلیک نوع  دیگری است که ویژگی‌های مشابهی دارد و نوع تخت آن رایج‌تر است.

قیمت روز ورق

قیمت ورق سیاه قیمت ورق برشی در وب سایت آهن رسان نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق شیروانی قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق اکسین قیمت ورق رنگی قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق سیاه نمودار قیمت ورق سیاه https://ahanresan.ir/st52/ قیمت ورق اکسین قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق شیروانی قیمت ورق رنگی قیمت ورق برشی در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

ویژگی‌های مشترک ورق‌های پلی کربنات

می‌بینید که ورق‌های پلی کربنات خصوصیات خیلی خوبی دارند و همین باعث شده استفاده از آن روز به روز بیشتر شده و تعداد طرفدارانش زیاد شود. قیمت ورق پلی کربنات

کاربردهای پلی کربنات

از پلی کربنات برای ساخت محصولاتی مثل قاب و محافظ گوشی تلفن همراه، CD,DVD و لوح های نوری، انواع لنز و عینک، شیشه و تیغه‌های ضدگلوله، طلق چراغ اتومبیل، پوشش سقف سوله، گلخانه، ایستگاه اتوبوس و ..استفاده می‌شود.

ورق دو و سه جداره پلی کربنات: این ورق‌ها در شکل‌ها و طرح‌های مختلفی همچون شفاف و یخی ساخته می‌شوند. قابلیت رنگ‌بندی دارند. در دو طرف این ورق پوششی از فیلم محافظ سطحی وجود دارد.

ورق سه جداره مثلثی پلی کربنات: مشابه ورق سه جداره است با این تفاوت که طرح آن به صورت مثلثی و ضربه گیری آن بالاتر است.

ورق تخت پلی کربنات: در نوع ساده و چند جداره ساخته می‌شود، استحکام بالایی دارد. ویژگی‌های آن باعث شده تا جایگزین بسیار خوبی برای شیشه باشد. در پوشش سقف و .. گزینه عالی است.

رول پلی کربنات نیز محصولی از همین خانواده است. تنوع در طرح و رنگ داشته و در شکل‌های شفاف، مشجر، یخی، گالشی و .. ساخته می‌شود. بر خلاف ورق‌های برش خورده، رول را می‌توان در اندازه‌های دلخواه برش داده و استفاده کرد.قیمت ورق پلی کربنات