قیمت پروفیل  UPVC در تهران

فلز پروفیل UPVC از دسته محصولاتی ساختمانی است  که جایگزین  چوب و آهن و آلومینیوم  و هزینه نگهداری پایین  آورده  ودر مقابل  سبب عمر طولاتی  محصولات  فلزی و  همچنین  حفظ استاندارد های اولیه می باشد.پروفیل های یو پی وی سی علاوه  بر ساختمان  سازی در لوله های انتقال آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد که در واقع جایگزین  لوله های چدنی نیز شده است .پروفیل قوطی از جمله  پرکاربردترنی  نوع محصولات  فلزی است  که اهمیت  بسیار زیادی در صنایع  مختلفی دارد.قیمت پروفیل  UPVC در تهران

قیمت پروفیل  UPVC در تهران

از جمله مهم ترین مصارف  انواع پروفیل ها  می توان  به :

اشاره  کرد .صنایع مختلف با توجه به نوع محصول تولیدی از انواع پروفیل در دو نوع صنعتی و ساختمانی استفاده می‌شود.

کاربرد پروفیل  یو پی وی سی

پروفیل upvc از جمله پرکاربردترین نوع قیمت پروفیل در تهران  ها است که مصارف  بسیاری در صنعت ساختمان سازی دارد  به ویژه در تولید درب و پنجره  سازی همچنین این محصولات  در جهت  جلوگیری از هدر رفتن انرژی در ساختمان  ها  مورد  استفاده  قرار می گیرد .

تاریخچه و مراحل ساخت پروفیل UPVC

تاریخچه انواع پروفیل های پی وی سی این سبک  پروفیل ها امرزه در صنعت  ساختمان  سازی به خصوص در تهیه درب و  پنجره های یو پی وی سی به شدت مورد  استفاده  قرار م گیرد و معروف است.قیمت پروفیل  UPVC در تهران

انواع پروفیل در و پنجره آهن رسان

در زبان انگلیسی یکی از معانی کلمه پروفیل به سطح بیرونی اجسام  است  که در صنایع در و پنجره‌سازی به عنصر سازنده پنجره پروفیل گفته می شود و طبقه‌بندی آن به دو گونه  زیر صورت  می پذیرد  :

پروفیل سه محفظه‌ای :

این سبک پروفیل ها باید با رعایت استاندارد و  ضخامت 3 میلی متری در دیواره اصلی و عرض ۷۰ میلی‌متر، دارای سه کانال هستند. از این نوع پروفیل در تعویض پنجره‌های قدیمی با پنجره‌های جدید بدون خراب کردن ساختمان  مورد استفاده  قرار می گیرد .

 

پروفیل پنج محفظه‌ای:

این سبک پروفیل دارای ضخامت سه میلی‌متر و عرض ۷۰ می‌باشد که دارای پنج کانال است. از این پروفیل برای ساختمان‌های بلند که نیاز به تحمل فشار بیشتری  می باشد.

 

استاندارد پروفیل upvc

شرکت های درب و  پنجره سازی که  از پروفیل upvc استفاده می کنند طبق بازار خود از گواهینامه های داخلی و خارجی استفاده می کنند این گواهینامه مطابق شرایط استانداردهای مختلف، تفاوت دارد. سخت‌ترین نوع استاندارد در تولید پنجره‌های upvc استاندارد شرکت رال آلمان می باشد .

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

وضعیت ظاهری پروفیل

قیمت پروفیل آهن رسان 

پرووین در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir مقایسه انواع پروفیل upvc قیمت هر شاخه پروفیل یو پی وی سی قیمت اک پروفیل قیمت پروفیل فنسترمن معایب پروفیل انزو قیمت پنجره دوجداره ضد صدا نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره قیمت پنجره دوجداره دیجی کالا محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره در کانال تلگرامی آهن رسان هافمن بازار درب و پنجره upvc مرکز فروش پنجره دوجداره در تهران قیمت پنجره دوجداره ترکیه بورس درب و پنجره تهران کجاست قیمت پروفیل آهن آنلاین قیمت پروفیل و نبشی قیمت پروفیل سبک وزن و قیمت پروفیل قیمت قوطی 40*80 امروز قیمت پروفیل در و پنجره کانال قیمت پروفیل قیمت پروفیل 20*20 در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

مواد استفاده شده در پروفیل

  1. ماده اولیه پروفیل باید از مواد دست اولی باشد.
  2. استفاده از مواد بازیافتی داخلی (منظور موادی است که در همان شرکت ضایعات شده) بلامانع است.
  3. استفاده از مواد بازیافتی خارجی (منظور پروفیل‌هایی است که در زمان برش خارج از شرکت ضایعات شده است) در صورتی مجاز است که در هسته داخلی پروفیل استفاده شود.
  4. هر سطحی که امکان رویت و لمس وجود دارد نباید از مواد بازیافت استفاده شود.قیمت پروفیل  UPVC در تهران