لجستیک به چه معناست

Everyday S + D METALS مشتریان بی شماری را به موقع در سراسر جهان فراهم می کند. ناودانی ۱۲ اروپا ما به دلیل تدارکات نوآورانه ، دهه ها تخصص و کار گروهی کاملاً هماهنگ بین بخشهای مختلف ، S + D METALS: یک مفهوم لجستیکی موفق استانداردهایی را برای صرفه جویی در هزینه و امنیت تامین تعیین کرده ایم. Piotr Dobrzynski به عنوان رئیس جدید مرکز خدمات در Stelle ، به عنوان رابط مستقیم بین بخش های ما عمل می کند.گریدهای انواع فولادمرکز خدمات در استلهتیم ما به رشد خود ادامه می دهد. لجستیک به چه معناست 

لجستیک به چه معناست

S + D METALS از تیم Piotr Dobrzynski استقبال می کند. وی که به عنوان رئیس مرکز خدمات ما در Stelle منصوب شده است ، کلیه مراحل تدارکات از کالاهای ورودی تا برش و تحویل مواد را هماهنگ می کند.

او برای اطمینان از تحویل به موقع مواد ما با توجه به نیاز دقیق شما ،آلیاژها و فن‌آوری‌های ساخت فلز  با مدیریت کیفیت ، پردازش سفارش و بخش های فروش ما در تماس است. ریخته گری فولاد را بشناسید وی در مصاحبه به چند س questionsال هیجان انگیز پاسخ داد:

چرا S + D METALS را انتخاب کردید؟

از همان ابتدا در طول مصاحبه های شغلی خود ، از فضای گرم و صمیمی و همچنین محیط خانوادگی در S + D METALS اطمینان داشتم.تفاوت بین تیرآهن H و تیرآهن I چیست در مورد موقعیت من ، همکاری نزدیک با همه بخش ها ، کارهای متنوع و فرصت پیشرفت شرکت از طریق ایده های خودم به خصوص جذب شدم.

من با شکل گیری به عنوان یک اپراتور ماشین برش با فناوری فرز تخصصی شروع کردم. در سال های بعد ، من همیشه با خوشحالی از فرصت خود برای پیشرفت تحصیل استفاده کرده ام. قیمت نبشی و انواع آن  امروز ، من یک استادکار فلزکاری ، سازمان دهنده کار REFA و مربی معتبر هستم. در مجموع ، من تقریباً 15 سال تجربه حرفه ای دارم و مشتاقانه منتظر آوردن این تجربه به S + D METALS هستم.

روز کاری شما چگونه است؟

روز کاری من در S + D METALS بیش از همه بسیار متنوع است. وظایف من شامل هماهنگی کارمندان و سفارشات برای پشتیبانی فعال در تولید است. در عملکرد من دوست دارم با پشتیبانی از کارمندان و تلاش برای بهینه سازی فرایندهای کار ، راه حل محور کار کنم. کارهای روزمره من شامل دستورالعمل های عملیاتی و همچنین مبادله مداوم با بخش های دیگر ما است. لجستیک به چه معناست

چه چیزیو بیشتر از همه در مورد شغلت دوست داری؟

این تنوع دقیقاً همان چیزی است که من در S + D METALS بیشتر دوست دارم. به دلیل تنوع وظایف ، من هر روز با چالش های جدیدی روبرو می شوم و یک چیز مسلم است: معرفی بتن مسلح با انواع الیاف چیزی به نام خستگی وجود ندارد. S + D METALS با فضای خانوادگی در سراسر شرکت و همکاری نزدیک با مدیریت مشخص می شود. به همین دلیل بود که به سرعت توانستم عضوی از تیم را احساس کنم.

مفهوم لجستیک ما

مفهوم تدارکات S + D METALS در خرید و تحویل در سطح بین المللی گراست. S + D METALS با هدف تحویل به موقع و آگاهانه از نظر محیط زیست در نتیجه تحویل بسته بندی و ارسال استراتژیک کالا ، به روشی ایمن گرا کار می کند. قیمت میلگرد ساده در مشهد فورواردرهای اثبات شده اطمینان حاصل می کنند که مطالب به موقع و بهینه سازی هزینه به دست مشتری می رسد. برای برش های کوچکتر ، خدمات بسته تحویل را تحویل می گیرد.

S + D METALS چیزی فراتر از سهام است

ما خوشحالیم که به شما کمک می کنیم در وقت و مراحل کار اضافی شرکت خود صرفه جویی کنید. در مرکز خدمات ما در استله در نزدیکی هامبورگ ما می توانیم در کمترین زمان و با استفاده از ماشین آلات گسترده و مدرن ، جای خالی مواد با کیفیت بالا را به شما ارائه دهیم. در S + D METALS ، ما نه تنها به تهیه مواد با بالاترین کیفیت ، بلکه به مرحله پردازش بعدی نیز اهمیت زیادی می دهیم. بنابراین ما از اره های باند متعددی از شرکت Behringer استفاده می کنیم.قیمت تیرآهن سبک در تهراندر همکاری با شرکت همکار ما TOVAB ، S + D METALS بر اساس نقشه های مشتری قطع جداگانه جت آب را ارائه می دهد. ماشین های مدرن ورق ها و صفحات تیتانیوم را تا اندازه 9000 میلی متر در 3000 میلی متر و ضخامت تا 250 میلی متر برش می دهند.لجستیک به چه معناست

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

  آب سازگار با مواد

جاهای خالی جت آب سازگار با مواد و سازگار با محیط زیست با استفاده از 4000-6000 بار با کیفیت بالا و به روش زمانی و مقرون به صرفه تولید می شوند. S + D METALS پردازش نوار تیتانیوم یا نیکل را با کمک یک شریک مطمئن و باتجربه در آلمان ارائه می دهد. قیمت روز میلگرد آنها می توانند نوارهایی با ضخامت 3/3-3 میلی متر را شکافته و صاف کرده و برش عرضی ایجاد کنند. قوی ترین فلزات چیست در نتیجه ، ما می توانیم ورق فلزی را در ابعاد مورد نظر شما تولید کنیم. لطفا دریغ نکنید که در مورد خواسته های فردی خود با ما تماس بگیرید.لجستیک به چه معناست