پروفیل های جوش داده شده با لیزر

پروفیل های ذوب شده لیزر بهترین گزینه برای اکثر کاربردها در بسیاری از صنایع است. ما مزایای آنها را در مقایسه با پروفیل های گرم و اکستروژن گرم فولاد ضد زنگ به شما نشان می دهیم.تقاضا برای پروفیل های فولاد ضد زنگ در اشکال خاص طی چند سال گذشته به طور مداوم افزایش یافته است. سازه های ضدزنگ آمریکا با ارائه چندین روش تولید ، از جمله پروفیل های لیزر ذوب شده و اکستروژن گرم فولاد ضد زنگ ، می تواند این تقاضا را برآورده کند.

فولاد کربن جوشکاری چیست؟

سرمایه گذاری های ما در این فناوری های نوآورانه به ما امکان تولید پروفیل های استاندارد و ویژه در هر دو آلیاژ کربن و فولاد ضد زنگ را می دهد.

فاکتورهای تعیین کننده قیمت میلگرد

پروفیل های لیزر ذوب شده: مزایای این روش تولید مدرن

Stainless Struktural ها یک رهبر جهانی در پروفیل های ذوب شده لیزر ساخته شده از فولاد ضد زنگ است. این روش انحصاری به دلیل مزایای بسیار محبوب ترین روش تولید ما است.

مشخصات لیزر فیوز چیست؟

بسیاری از مردم می پرسند ، لیزر فیوژن چیست؟ در ساده ترین شکل ، همجوشی لیزر شامل جوشکاری لیزر بهمراه نوارهای برش لیزری برای تشکیل یک بخش خاص است. جوش ها با استفاده از لیزرهای قدرتمند و بدون استفاده از مواد پرکننده ، درزهای جوشکاری بسیار ریز و جزئی ایجاد می شوند. ما می توانیم تقریباً هر نوع فولاد ضد زنگ یا فولاد کربن موجود در بازار را که قابل جوش است از طریق همجوشی لیزر و رسیدن به عمق جوش یکپارچه تا تقریبا یک اینچ پردازش کنیم.

گریدهای انواع فولاد

پروفیل های لیزر فیوز در اندازه های مختلف وجود دارد

یکی از مهمترین مزایای همجوشی لیزر ، گستره وسیع اندازه آن است که هم از پروفیل های فولاد ضد زنگ استاندارد و هم از نظر ساختاری تولید می شود. برخلاف نورد گرم ، که بسته به شکل حدود شش یا هشت اینچ محدودیت دارد ، همجوشی لیزر می تواند پروفیل های ویژه ای تا ارتفاع هشتاد اینچ و عرض 39 اینچ تولید کند.

قیمت ورق پلی کربنات

بخشهای کوچکتر که از یک اینچ شروع می شوند نیز می توانند تولید شوند. برای اکثر اندازه های پروفیل های سازه ای از جنس استنلس استیل که پروفیل های استاندارد فولاد کربنی را تکرار می کنند ، همجوشی لیزر تنها گزینه شما برای یک روش تولید است. پروفیل های لیزر ذوب شده همچنین می توانند در طول های مختلف از ده فوت تا چهل فوت یا بیشتر ساخته شوند.

پروفیل ساختمانی ۲.۵ میل ۳۰*۶۰

معماری با پروفیل های فیوز لیزر

یکی دیگر از مزایای همجوشی لیزر این است که پروفیل های ذوب شده لیزر معمولاً دارای یک شعاع داخلی یا خارجی کوچک هستند. بنابراین پروفیل های فولاد ضد زنگ را می توان به عنوان پروفیل های گوشه مربع ، لبه تیز طبقه بندی کرد. این ویژگی در میان بسیاری از طرحهای سازه های فولادی سازه ای (AESS) در بین معماران و مهندسان مورد علاقه است. ما تمام پروفیل های سازه استاندارد مانند تیرهای فولاد ضد زنگ ، کانال ها ، زاویه ها ، سه راهی فولاد ضد زنگ و همچنین لوله های مربع و مستطیل را توسط همجوشی لیزر به طور منظم تولید می کنیم.

آشنایی با قیمت انواع ورق

پروفیل های لیزر ذوب شده – تولید در همه مقادیر

هم زمان با حداقل نیاز به مقدار ، همجوشی لیزر انعطاف پذیرترین روش تولید است. از این روش می توان مقادیر به اندازه یک قطعه برای نمونه های اولیه یا مقادیر حداکثر 100 تن را برای پروژه های بزرگتر تولید کرد. همچنین هیچ هزینه ابزار مرتبط با روش همجوشی لیزر وجود ندارد. اینها مزایای عمده ای هنگام مقایسه همجوشی لیزر با نورد گرم یا اکستروژن گرم فولاد ضد زنگ است ، زیرا این روش ها هم به هزینه ابزار نیاز دارند و هم برای تولید شکل مورد نیاز حداقل به تناژ نیاز دارند.

قیمت تیرآهن هاش در مشهد

Stainless Strukturals همراه با پروفیل های ذوب شده لیزر استاندارد ما ، روش های تولید جوشکاری لیزر دیگری را نیز ارائه می دهد. اولین مورد از این روشها ، جوشکاری لیزری کم اثر است. این روش امکان همجوشی لیزری نوارهای از قبل پرداخت شده در پروفیل های خاص را بدون آسیب رساندن به سطح فراهم می کند. این محصولات به طور خاص برای طراحی های پیشرفته معماری با فولاد ضد زنگ ساخته شده اند که مانند کارهای داخلی ، دیوار پرده ، مبلمان فروشگاه ، سایبان و طیف وسیعی از موارد دیگر قابل مشاهده هستند.

قیمت میلگرد ساده در مشهد

دومین روش فیوژن لیزر جایگزین که ما ارائه می دهیم ، جوشکاری ترکیبی لیزر است. این ماشین آلات پیشرفته که عمدتا برای پروفیل های فولاد ضد زنگ Duplex ساخته شده است ، ترکیبی از مزایای جوشکاری لیزر با انعطاف پذیری یک ربات پنج محوره است که امکان تولید اجزای بسیار پیچیده را فراهم می کند. این روش زمانی ایده آل است که اجزای منفرد منطقه اتصال تمیز یا منظمی نداشته باشند.

پروفیل های نورد گرم از سازه های ضد زنگ

قیمت پروفیل

 

در حالی که همجوشی لیزر محبوب ترین روش ما است ، اشکال و پروفیل هایی وجود دارد که برای روش نورد گرم ما مناسب است. در Stainless Struktures ، ما پروفیل های نورد گرم خود را با تشکیل میله سیم با یک فرآیند نورد مداوم در دمای تقریباً 2012 درجه فارنهایت تولید می کنیم. سیم میله می تواند حداکثر قطر 2.36 اینچ را داشته باشد.

EDXRF چگونه کار می کند؟

نورد گرم رایج ترین و شناخته شده ترین فناوری برای تولید پروفیل های فولاد کربنی و فولاد ضد زنگ کوچکتر است. بسته به آلیاژ ، شکل دلخواه ، خواص مکانیکی و سطح آن ، نورد گرم می تواند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش تولید باشد.

قیمت تیرآهن سبک در تهران

صرفه جویی در هزینه و اندازه پروفیل های نورد گرمسازه های ضد زنگ می توانند در مقایسه با قرارداد معمول ، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های پروفیل های گرم نورد به مشتریان ما ارائه دهند.