انواع ورق گالوانیزه و رنگی

انواع ورق گالوانیزه و رنگی

قیمت ورق رنگ ورق اصلی ، ورق گالوانیزه بودن.در حقیقت ، مواد صفحه اصلی و به اصطلاح هسته ، ورق گالوانیزه است که بسته به کاربرد ، رنگ های مختلفی را تولید می کند. رنگها انواع ورق گالوانیزه و رنگی قیمت روز میلگردهنگامی که به فر و حرارت اضافه می شود ، به بطن برگ نفوذ می کند و جزئی از برگ می شود.انواع ورق گالوانیزه و رنگی

انواع ورق گالوانیزه و رنگی

ورق های گالوانیزه رنگی

35 میکرون به شکل پوشش روی در زیر برگ ها اضافه شده و جذب می شوند.تفاوت های بین سختی و مقاومن فلزات  پوشش روی و رنگ اضافه شده روی ورق پایه گالوانیزه است . 

گلبرگ

از خوردگی جلوگیری می کند و انعطاف پذیری و شکل ورق را افزایش می دهد. ورق های رنگی کاربردهای مختلفی دارند.  در صنعت ساخت و ساز از سقف ها به عنوان سقف و سقف در انبارها و کارگاهها استفاده می شود. در صنعت تجهیزات ساختمانی یخچال ، فریزر ، گاز ، کابینت آشپزخانه و تولید رایانه مورد استفاده قرار می گیرد. ورق های رنگی همچنین در صنایعی مانند ساخت کانتینر و سردخانه استفاده می شود.

ورق گالوانیزه

عنصر اصلی بسیاری از ورق ها از جمله ورق گالوانیزه رنگی و ورق بام رنگی است. ورق بام گالوانیزه ورق از استیل ساخته شده از مواد گالوانیزه با روکش روی است و رنگ مورد نظر را در کوره می گیرد. فولاد کربن جوشکاری چیست؟ شاخ و برگ شاخ شده به دلیل شکل متفاوت آن در زیر شرح داده شده است ، اما بیشتر در شکل سینوسی استفاده می شود.

مواد ورق رنگ بام

این ورق ها می توانند از انواع مختلفی از جمله فولاد(بررسی اتصالات در بناهای فولادی) ضدزنگ ، آلومینیوم ، گالوانیزه ، قلع و مس ساخته شوند. موادی مانند پلاستیک و پلی استر سیلیکونی نیز این ورق ها را رنگ می کنند. نبشی ۷*۸۰*۸۰ ناب تبریز انواع ورق گالوانیزه و رنگی از ورق های براق برای تهیه روکش چند لایه قوی روی ورق های بام استفاده می شود و قیمت ورق های بام رنگی یا ورق های استیل به مواد و براقیت آن بستگی دارد.

ابعاد و رنگ ورق های بام رنگی

ضخامت:

ضخامت استاندارد این ورق 0.50 تا 0.60 میلی متر است. قیمت نبشی و انواع آن و قیمت ورق بام با ضخامت مشخص می شود.

رنگ:

ورق هایی با سقف های رنگی در رنگ های متنوعی موجود است که زیبایی طرح و سازه ساختمان را چند برابر می کند. این رنگ جذاب می تواند قرمز ، قابل اندازه گیری خاکستری ، آبی ، سبز زیتونی یا خاکستری روشن باشد.

برررسی میزان مقاومت ورق های رنگی

ورق های رنگی با استفاده از روکش کوره بر روی ورق فلز گالوانیزه تولید می شوند. خواص فولاد چیست  و از مقاومت در برابر خوردگی و شکل پذیری عالی برخوردار هستند ، بنابراین از آنها در میادین صنعتی مختلف مانند تولید لوازم خانگی مانند یخچال استفاده می شود. تولید ، تولید و تولید کابینت اجاق گاز و بخاری بخاری. انواع ورق گالوانیزه و رنگی ورق های گالوانیزه رنگی عمدتاً در صنعت ساخت و ساز از جمله سقف های کاذب ، انبارها و کارگاهها و سقف انبارها و کلبه ها استفاده می شود. وی به ساخت خودرو ، ساخت کانتینر و یخچال و ده‌ها مورد از فلزات گالوانیزه اشاره کرد. محدوده تولید یا واردات این محصول از 18 میلی متر تا ضخامت 1 میلی متر و در ابتدا به صورت رول (حلقه یا کویل) تولید می شود و عرض رول ورق های گالوانیزه رنگی استاندارد 100 یا 125 سانتی متر است که هر کدام را می توان در بازار خریداری کرد.

مراکز تولید ورق 

در ایران چندین کارخانه ورق های رنگی تولید و عرضه می کند. آلیاژمس  محصول هر کارخانه با نام خود به بازار شناخته می شود ، از جمله آنها می توان به ورق رنگی فولادی مبارکه اصفهان ، ورق رنگ هفت الماس اشاره کرد. قیمت تیرآهن هاش در مشهد البته برگهای پاییزی چینی در بازار ایران فروخته می شود. قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه نسبت به ورق رنگی هفت الماس بالاتر است.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

قیمت ورق و رنگ ورق گالوانیزه رنگی

قیمت ورق های رنگی در بازار ایران به طور کلی کمتر از اندازه های بخش (به عنوان مثال اتصالات و تیرها) نوسان دارد ، اما به طور کلی ، افزایش قیمت آهن و محصولات آن نیز بر قیمت ورق های گالوانیزه رنگی تأثیر می گذارد. مهمترین عواملی که بر قیمت آهن تأثیر می گذارد قیمت جهانی سنگ آهن ، قیمت نفت ، هزینه حمل و نقل و تورم جهانی است. قیمت میلگرد ساده در مشهد عوامل داخلی مانند تقاضا و تورم داخلی نیز بر قیمت ورق های گالوانیزه رنگی تأثیر می گذارد. قیمت تیرآهن سبک در تهرانشما می توانید قیمت های روز میلگرد ورق های رنگی گالوانیزه را از کارخانه های مختلف در صفحه اصلی آهان پرایس بررسی کنید و همچنین می توانید برگه های رنگ گالوانیزه را خریداری کنید. قیمت آهن قیمت فروش ورق های گالوانیزه با تناژ بالا با قیمت های کارخانه است.