چگونه می توان بندها را در اطراف کویل های فلزی قرار داد

آلیاژمس

اهمیت باندینگ قبل از اینکه به “چگونگی” نوار فولادی بپردازیم ، احتمالاً باید در مورد اینکه چیست چیست و چرا این کار را می کنیم صحبت کنیم. نوارهای کویل استیل مدتهاست که وجود داشته است و این دلیل خوبی هم دارد چگونه می توان بندها را در اطراف کویل های فلزی قرار داد. قرار دادن نوارها روی سیم پیچ فلزی کار با سیم پیچ ها را آسان تر می کند ، آنها را برای حمل و نقل آماده می کند و کارگران را در عین حال ایمن نگه می دارد.  همه چیز در مورد ورق فلز در Mead Metals ، اطمینان حاصل می کنیم که سیم پیچ های ما به درستی بسته شده اند تا در وقت و تلاش مشتری ما در آینده صرفه جویی شود. اعم از فولاد ضد زنگ یا نورد سرد ، ما معمولاً نوارهای فلزی را روی محصولات خود قرار می دهیم تا دردسر شما را کاهش دهد.

ناودانی ۲۶ اروپا 

نوارهای سیم پیچ فولادی می توانند همه کارها را از ترکیب مواد گرفته تا تثبیت ، نگه داشتن ، تقویت یا بستن مواد مورد نظر انجام دهند. وقتی فلزی نورد می شود ، باید از هم باز شود تا از باز شدن رول جلوگیری شود. نوارهای کویل استیل مانند ناخن ها سخت هستند و در حین حمل و نقل و ذخیره سازی شما را از بین نمی برند. چگونه می توان بندها را در اطراف کویل های فلزی قرار داد در واقع ، نوارهای سیم پیچ فولادی قدیمی ترین روش هستند و بیشترین مقاومت کششی را در بین انواع تسمه ها دارند. کویل های فلزی نواری ما اغلب بخش خمش ورق فلز تکامل می یابد در صورت تمایل به مقاومت بالا و حداقل کشش ، از فولاد ساخته می شوند.

 

بند زدن یا بند نکردن

بعضی اوقات مشتری ها از ما می پرسند که آیا باید کویل های فلزی خود را باند بزنند یا نه؟ تنها زمانی که نباید سیم پیچ های خود را ببندید ، این است که قصد ندارید آنها را ذخیره یا در جایی حمل کنید. برای بیشتر مشتریان ، این بدان معناست که شما قطعاً باید نوارهایی را روی کویل های فلزی قرار دهید. نوارهای کویل استیل روشی آسان برای تضمین باقی ماندن محصولات شما در همان شکلی است که خریداری کرده اید. خواص فولاد ضد زنگ

 

اگر پروژه شما به سیم پیچهای فلزی باند دار احتیاج ندارد یا به طور فعال سعی در جلوگیری از آنها دارد ، قطعاً اختیاری است. با توجه به اینکه بیشتر پروژه ها شامل جابجایی و ذخیره سازی مواد هستند ، چگونه می توان بندها را در اطراف کویل های فلزی قرار داد این محصولات به یکی از محصولات اصلی صنعت فلز تبدیل شده اند. مید آنها را روی همه محصولات رول شده ارائه می دهد زیرا بیشتر مشتریان به آنها نیاز دارند.

پروفیل های فلزی ویژه

مواد مشترک بسته بندی

برای مدت زمان طولانی ، نوار فولادی تنها گزینه برای ایمن سازی بارهای زیاد مواد و یا اتصال یک ماده به ماده دیگر بود. امروزه ، چگونه می توان بندها را در اطراف کویل های فلزی قرار داد گزینه های بسیار بیشتری برای کسی وجود دارد که ممکن است باند سیم پیچ فولادی را در صورت انتخاب گزینه های دیگر ترجیح ندهد. سیم پیچهای فلزی نواری را می توان با نوارهای پلی پروپیلن ، پلی استر ، نایلون ، بافته شده ، سیم دار ، کاغذ و کامپوزیت پیوند داد. اتصالات در بناهای فولادی

 

تفاوت در چیست؟ هر ماده قیمت ها و مقاومت های مختلفی دارد. به عنوان مثال ، نایلون بیشترین مقاومت را در بین باندهای پلاستیکی دارد ، اما اغلب استفاده نمی شود زیرا دارای برچسب قیمت سنگینی است. اگر نگران ایمنی در طی فرآیند از بین بردن نوارهای سیم پیچ فولادی نیستید ، ممکن است روی مواد سیم دار یا بافته شده سرمایه گذاری کنید که احتمال آسیب دیدگی کارگر در حین کار را دارد. آب و هوا تحت تأثیر کامپوزیت نیست و حمل و نقل به آب و هوای گرم و سرد را آسان می کند.

قیمت ورق پلی کربنات

انتخاب بین مواد بستگی زیادی به سفر تدارکاتی محصولات شما دارد. این که آیا شما استاندارد صنعت فولاد را انتخاب می کنید یا چیزی با کمی جذب اضافی مانند پلی استر ، انتخاب به شدت به نیاز شما بستگی دارد. چگونه می توان بندها را در اطراف کویل های فلزی قرار داد مهم نیست که کدام ماده را انتخاب می کنید ، بدانید که کیفیت در اولویت ما هنگام تحویل محصولات شما است.

قیمت ورق سیاه- Hot Rolled Sheet-

آنها چگونه این کار را انجام می دهند؟

در طی فرآیند باند ، نوار فلزی بر روی رول محصول قرار می گیرد و کشش می یابد. بعد از اینکه نوارهای سیم پیچ فولادی در اطراف رول قرار گرفتند و به اندازه کافی کشیده شدند ، بند به خودش بسته می شود. چند روش مختلف برای اتصال بند به خودش وجود دارد. بند را می توان با استفاده از درز و مهر و موم ، درز بدون مهر و موم ، مهر و موم و یا از طریق جوش آب بندی کرد.

قیمت تیرآهن سبک در تهران

برای کمک به این فرآیند می توان از تجهیزات ویژه ای نیز استفاده کرد. می توان از دستگاه باندینگ استفاده کرد که باند را به صورت خودکار در اطراف رول محکم می کند. در بعضی موارد ، چگونه می توان بندها را در اطراف کویل های فلزی قرار دادیک تیم ممکن است از ابزار دستی برای انجام همان روند استفاده کند. صرف نظر از تجهیزات ، هر قطعه از فناوری به منظور کاهش میزان آسیب وارد شده به رول و تولید اتصالات سازگار در حالی که باند را به خود متصل می کند ، طراحی شده است.

قیمت میلگرد ساده در مشهد

نمی دانید چه چیز دیگری ارائه می دهیم. با کلیک روی دکمه زیر ، همه خدمات و قابلیت های ما را بررسی کنید.